Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179
Těsně před mistrákem. Eliminátor.Jirka Sedláček   31.7.2016 20:32:01
Do Pece pod Sněžkou jsme se sjeli ve složení Adam Bernát, Kuba Říman, Honza Kresta, Vojta Voznička a přibrali jsme třinečáka Filipa Pěgříma.
Předposlední ČP byl rozdělen na sobotní eliminátor a nedělní crosscountry. V Peci se závodí na velmi těžké trati, která je až zbytečně nebezpečná a úrazů bylo opravdu dost!

V sobotu za pěkného slunečného počasí si náš nejmladší závodník Adam v kat.žáků vyjel 28.místo.
Kuba v kadetech (20.místo) byl snad až přemotivovaný a chyba v podobě smyku na štěrku s vycvaknutím jedné nohy a ztráty rychlosti ho stála postup mezi šestnáct nejlepších.
V kategorii juniorů již nastoupil po vyléčení ze zranění Vojta a nevedl si špatně. Rychlost je pořád jeho doménou a 9.místo je určitě povzbuzením do dalšího tréninku.

Letní soustředění.Jirka Sedláček   30.7.2016 08:45:49
Sotva začali prázdniny tak jsme si dali soustředění těch mladších závoďáků v krásném prostředí Oderských vrchů na Hadince.
Trenér Tomáš zařídil vše potřebné a od 5.7. do 9.7. jsme trénovali a utužovali kamarádství.
Poznávali jsme nové terény, ale především se pracovalo na technice a taky se závodilo. V programu byly ranní rozcvičky k dispozici byli válce na kterých se všichni naučili jezdit, závody crosscountry na krátkém technickém okruhu, závod do vrchu a také závod eliminátor, který si všichni pochvalovali.Také výměna duše při defektu a údržba kola. Večer pak fotbálek, pinčes, trampolína a nechyběl ani táborák s opékáním dobrot, které přivezl Honza Lazecký kterému patří ještě jednou naše poděkování.
Prostředí i ubytování bylo fajn, takže změna která je třeba.
Soustředění splnilo svůj účel a doufám, že všichni budou zase o kousek lepší než jejich soupeři.
MS MTB u nááás !!Jirka Sedláček   13.7.2016 22:34:55
Od středy 29.6. do neděle 3.7.se v Novém Městě na Moravě konal svátek bajkerů toho nejvyššího kalibru.
My byli u toho a tu atmosféru musíte zažít, aby jste věděli PROČ je cyklistika tak fenomenální a ve všech podobách od silnice po cyklokros.
Kdo se díval na přenosy určitě mi dá za pravdu. Já se s Váma zase podělím o pár momentek přímo od pramene, tak se koukněte na http://jiriteam.rajce.idnes.cz
Bohumín GP MTB Silesia.Jirka Sedláček   12.7.2016 20:25:56
Letní bouřka jak má být a bláto u Šafraty.To by mohl být podtitulek.
Ráno jsme vyjížděli na závod na kolech a cestou přibírali další členy SK JT. Bylo sice zataženo, ale teplo a my si pěkně frčeli. Mezi Vrbicí a Pudlovem nás to chytlo, liják spustil tak prudce, že jsme byli za chvíli durch promočení. To nás však nevyvedlo z míry a s heslem "ještě povyrostem" jsme dojeli do Skřečoně za kostel k hřišti, kde tým "Šafratovců" měl již vytýčenou trať závodu a vše připraveno k výdeji čísel. A tak jsme si vyzdvedli čísla jako i naši soupeři a šli projet trať. Závod se povedl a posbírali jsme co se dalo, myslím tím poháry, kterých bylo dost.
Výsledky :
Předžáci 2.Lazecký Marek,3.Svěrkot Daniel.
Másters B. 1.Sedláček Jiří.
No a po závodech pěkně po mokrém a v kalužích HURÁ domůů !!
Životické hory MTB.Jirka Sedláček   10.7.2016 14:13:01
25.6.se v areálu zámeckého parku v Dolních Životicích konalo dostavení bajkerů. Tratě hlavního závodu 30 a 50 km, pro děti pak závodění přímo v zámeckém parku. Závodilo se při tropických teplotách.
Výsledky :
Hoši 7-8 let 1. Danek Svěrkot.
Hoši 11-12 let 1.Šimon Svěrkot.
Holky 11-12 let 2. Dominika Rupová.
Hoši 13+ let 1. Martin Jančík, 2.Jirka Bohdalovský.
Trať 30km junioři 4. Ondra Holuša.
Másters M50 7.Mirek Rupa.
Tour de Javorový.Jirka Sedláček   10.7.2016 13:52:02
Dalším závodem v seriálu Slezského poháru silničářů byla časovka do vrchu s hromadným startem do vrchu Javorový u Třince. Již 19.ročník tohoto závodu start TYRA – Stáje (penzion Stáje) a cíl na vrcholu u chaty Javorový 964m n.m. přilákal necelou stovku závodníků. Naše barvy hájil znovu jen jediný závodník a to v kat.ml.žáků Šimon Svěrkot. Šimonovi však kopce svědčí a vybojoval krásné 3.místo !
Vítězství Radka v časovce.Jirka Sedláček   10.7.2016 13:01:59
9.závod Slezského poháru amatérských cyklistů 2016 se jel jako časovka do vrchu s hromadným startem o cenu Continentalu ve Frenštátě pod Radhoštěm.
Startovalo se na nám. Míru a pokračovalo se na Trojanovice – Ráztoka – Pustevny. Délka závodu 11,3 km. s převýšením 610 m.
Jediný náš zástupce Radek Videcký si v kategorii juniorů dojel pro vítězství.
O pohár starosty Horní Suché.Jirka Sedláček   10.7.2016 12:27:25
Za pěkného počasí, ale s malou účastí se závodilo v Horní Suché. Vždy je na škodu, když se ve stejný termín koná více závodů.
Část našich závodníků se tedy vydala bojovat na trať v okolí šachty, kde podklad tvoří hlušina a nerovnosti jsou dost velké, takže to v některých místech připomíná tankodrom. Přesto je na okruhu jedno prudké stoupání a klády na přeskakování.
Výsledky :
Předžáci 1.Svěrkot Šimon, 2.Lazecký Marek.
Ml.žákyně 2. Jančíková Adélka.
St.žáci 1. Jančík Martin, 3.Bohdalovský Jiří.
Kadeti 1. Sasko Kamil.
Muži elite 3. Keisler Jiří.
Slovenský pohár MTB.Jirka Sedláček   10.7.2016 12:15:50
Reportáž od Petry.
V neděli 19.6. se naše malá výprava ve složení Adam, Kuba a Honza vydala směr Dohňany na 5. závod Slovenského poháru.
V 10 hodin vše vypuklo technickými sekcemi, které absolvují kategorie žáků a kadetů a které mnohdy můžou pěkně zamíchat konečným pořadím.
Přesně v poledne se jako první z našich na start postavil Adam. Na zkráceném okruhu se brzy dostal do čela před trojici pronásledovatelů z týmu VRV. Bohužel v druhém kole při předjíždění závodnice o kolo v prudkém sjezdu Adam letěl přes řídítka a tak soupeři využili příležitost a šli přes něho. Adam se však rychle otřepal a v posledním kole se ještě dotáhl na druhé místo. V součtu s trestnými sekundami z technických sekcí z toho bylo nakonec pěkné 3.místo.
Kuba rozjel svůj závod taky velmi dobře a po prvním kole byl na čele závodu. Bohužel opět měl smůlu a ve druhém kole při výjezdu přetrhl řetěz. V depu, které nebylo naštěstí daleko jsme řetěz zpravili a Kuba tak mohl pokračovat v závodě a dojel nakonec na 8.místě.
V kategorii Elite se na start postavil Honza. I on měl bohužel pád hned v prvním kole, ale závod na šest kol dokončil a skončil na 13.místě.
Doufám, že smůla byla vybrána a že příští závod bude již bez technických problémů i pádů.
Další závod SP se bude konat 3.7. ve Smolenici.
ČP Brno crosscountry.Jirka Sedláček   30.6.2016 13:28:21
Do nedělního závodu nastupovali kluci s chutí a naše řady rozšířil ještě Honza Kresta.
U ml.žáků se Adamovi dařilo a pěkně se posouvá v celkovém pořadí ČP dopředu. V závodě si vedl výborně a vybojoval 13.místo.
V kat.st.žáků si dojel pro 27.místo Martin, který se stále lepší.
V kat.muži expert obsadil Honza 19.příčku což je zhruba v polovině startovního pole.
Smolný víkend zakončil Kuba defektem zadního kola. Když už jezdil na 8.místě, tak v závěru předposledního kola prorazil pneumatiku. Přesto jel s defektem část okruhu až do depa, kde jsme bleskově (za 22 vteřin) vyměnili, což sklidilo uznání ostatních mechaniků a Kuba vyrazil do posledního okruhu stíhat soupeře. Nakonec z toho bylo 19.místo.