Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
Příjemné prožití Vánočních svátků,spoustu dárků pod stromečkem,mlsat a nebát se kalorií!!
Nabízím profesionální trenažér. Převod klínovým řemenem, průmyslové ložiska. Vybaveno cyklokomputerem SIGMA s kadencí a sporttestrem SIGMA. Pedály s SPD+klipsny. Cena 8800Kč.Dohoda. Kontakt: Mail: jiriteam@seznam.cz Mobil: 604973372
Uničov,Uničov,Uničov.Jirka Sedláček   15.12.2009 21:42:41
Právě jsou přidány fotky z posledního ČP mládeže a MČR juniorů v cyklokrose z Uničova.
Sezóna pomalu končí,ale velké finále je ještě před náma.
Mistrovství ČR elity,žen a mástrů bude v lednu na trati v Táboře,kde se pojede také mistrovství světa.
Těšte se i na tyto fotky určitě tady budou.
Na Mikuláše se závodilo.Jirka Sedláček   8.12.2009 13:40:31
Oderský pohár v cyklokrose se tentokráte přesunul do Polska.
V neděli na Mikuláše jsme vyjeli do Goscienczyna-Bryksy asi 80 km od Ostravy.Tady se jezdí již tradičně polský pohár.
Kousek za vesnicí je kostelík a modlitebna a také sad v kterém se klikatila trať.Na start ve všech kat. se přihlásilo více než 200 závodníků.
Těžký,měkký travnatý povrch se stoupáními dal všem zabrat.
V kat.dívek žaček startovalo 32 !!účastnic.Naše Maruška skončila 26.
V žácích si vedl výborně Vašek a vybojoval 4.místo.
Kadeti Tomáš Jakl 7.místo a Tomáš Stolařík 8.místo.
V silné kopnkurenci juniorů se stále lepšící Viktor probojoval na 10 místo a před mistrovstvím ČR juniorů,které bude v následujícím víkendu v Uničově je to jistě příslib dobrého umístění.Markovi to tak nejelo a skončil 21.Uvidíme v Uničově.
Startovní pole žen čítalo 16 závodnic což bylo více než bývá na ČP.Pavlína vybojovala 5.místo a Lucka 8.místo.
Kat.mástrů jela dohromady a Ivo i Jirka vybojovali shodně druhá místa,když v celkovém pořadí pak skončil Ivo na 4.místě a Jirka na 7.místě z 30 závodníků.
Závody se vydařili a až v samotném závěru při vyhlašování začalo drobně pršet.Všichni jsme si pošmákli na bígusu což je tradiční zelňačka v podání polní kuchyně organizátorů.
Fotky už přidávám do sekce AKCE.
Oderský pohár v Jeseníku.Jirka Sedláček   1.12.2009 16:59:56
Město Jeseník bylo bez sněhu a příjemné teplo na tuto dobu nezvyklé přišlo cyklokrosařům vhod.
Závodilo se u areálu bývalých kasáren a trať vedla hlavně po trávě,táhlé stoupání a klesání s jednou překážkou.
Tentokrát jsme vyjeli dvěma autama,která byla plně obsazena a tak místa na bedně byla vždy s naší účastí.Pěkný článek si můžete jako vždy přečíst na webovkách ACS Drak Vrbno a já jen doplním naše výsledky.
První místo vybojovala pouze Pavlína a to v ženské kategorii,ale druhé místa obsadili v žácích Vašek,kadeti-Tomáš Jakl,ženy-Lucka,masters B-Ivo a masters C-Jirka.Třetí místa pak v kadetech Tomáš Stolařík,v juniorech Viktor Klos.Brambory-4.místa pak Maruška v žákyních a Marek v juniorech.V elitní kat.skončil Vojta 7. a Jirka Beneš 8.Fotky jsou už v sekci AKCE.
Po sobotním závodě v Jeseníku zbývají poslední dva závody tohoto seriálu v cyklokrose.V neděli 6.12. se jede v Polsku-Bryksy a finále pak 13.12.v Rohově u Opavy.
Mistrovství ČR žactva a kadetů.Jirka Sedláček   1.12.2009 12:52:51
V Lounech se pokračovalo 8.závodem ČP v cyklokrose a jeho součástí bylo MČR pro kat.žactva a kadetů.
Celý týden byl nabitý závody a cestováním a tak jsme znovu vyjížděli v pátek dopoledne,aby jsme si ještě za světla mohli v klidu projet mistrovskou trať.
Ubytování jsme měli zajištěno přímo v Lounech a tak příprava proběhla v pohodě.Také počasí přálo a bylo sucho.
Závodní trať je v prostoru starého velodromu a jeho okolí.Rychlá a technická trať s dlouhým asfaltovým úsekem.Jako první startovali žáci a kadetky. Náš Vašek ,který si zatím celkově držel 5.pozici v celém poháru výborně odstartoval a na výběhu z velodromu byl na třetí pozici.Ač měl okruh 3km rozhodčí špatně odhadli rychlost závodníků a stanovili pouze dva okruhy pro tyto kategorie.Dle pravidel se má závodit na 20 minut. Vítězný HYNEK Matouš MAPEI-CYKLO KAŇKOVSKÝ Olomouc však byl v cíli za 15:05.Vašek v silné konkurenci vybojoval krásné 6.místo časem 17:01 gratulujeme!
V kat.kadetů se na start postavilo 25 závodníků.Naši tři Tomášové byli bojovně naladěni a po slušných výsledcích v minulých závodech jsem očekával že se všichni dostanou do první desítky.Bohužel závod se odvíjel trošku jinak a ač jim bojovnost nechyběla všichni zůstali za mým očekáváním.V cíli se seřadili pěkně za sebou v pořadí 12.Tomáš Nováček,13.Tomáš Jakl a 14.Tomáš Stolařík.Stráta na vítěze necelé dvě minuty.
V kat.žen obsadila naše Pavlína 6.místo čímž si upevnila zatím celkové 5.místo v ČP.
Fotky naleznate tradičně v sekci AKCE.
ČP Holé Vrchy.Jirka Sedláček   22.11.2009 22:19:13
Úterní svátek a tradiční závod v Holých Vrších to byl sedmý Český pohár v cyklokrose.
Ještě v pondělí,když jsme přijeli do Holých Vrchů byla trať suchá a málem se prášilo.Večer ve20 hodin začalo pršet a přestalo až ráno v 8 hodin.
Poslední velký závod před mistrovstvím ČR se jel tedy na blátě,které se s trávou lepilo na kola a okruh už tak hodnocený jako jeden z nejtěžších v seriálu se stal ještě těžší.Kromě Vaška ,který se doléčoval z lehkého nachlazení byla naše obsada stejná.
V kadetech obsadili tři Tomášové tyto místa.Nováček 9.místo, Stolařík 14.místo když v závěru stačil těsně předjet Jakla.
Mezi ženami vybojovala Pavlína krásné 4.místo a potvrdila,že čím těžší je okruh tím je její výsledek lepší.
V juniorské kategorii nastoupil Marek a ač jeho výsledky nebyly v posledních závodech nejlepší držel se v úvodě závodu v první desítce.Poté lehce vycouval a o lepší umístění ho připravila zlomená koncovka s namotaným šaltrem.Závod však nevzdal a po dlouhém běhu v depu vyměnil kolo a dojel na 16.místě.
Nedělní závod v hornickém muzeu.Jirka Sedláček   19.11.2009 14:12:24
Oderský pohár pokračoval dalším závodem v Ostravě na Landeku.
Tady v sekci akce najdete fotky.
Dal jsem tam i ty méně vydařené-rozmazané,aby jste viděli,že když to fotí někdo jiný tak to stojí za .....
Fotky z krajského mistrovství.Jirka Sedláček   19.11.2009 00:59:04
V sekci AKCE jsou nově přidány fotky z krajského mistrovství v cyklokrose ze Staré Vsi nad Ondřejnicí.
Cyklokros v Poličce.Jirka Sedláček   8.11.2009 20:37:55
ČP másters jde pomaličku do finále a závod v Poličce v pořadí již 10 byl dalším vydařeným závodem.
Konečně vyšlo poličákům také počasí a po dvou létech dešťů a jednom roce na sněhu to bylo opravdu cyklokrosové.Také menší změna trati pod vedením zkušeného Ondry Semeráda přišla k dobru a tak se všem dobře závodilo.
Úvod závodního dne obstarali ti nejmenší a také tady se bojovalo naplno.Na fotkách to je vidět.
Mástři pak obstarali to hlavní nedělního dne.
Nejprve si to rozdali ti nejostřílenější M50.V úvodě závodu se postaral o tempo Jiří Mandaus,který odtáhl celé první kolo a vytvořila se čtveřice závodníků v které byli ještě Zbyněk Ocásek,Tonda Lacina a Jiří S.Ve druhém kole šel do vedení zkušený Zbyněk Ocásek GOOFY OCIZ Krnov a své vedení s 23 vteřinami proměnil ve vítězství.Souboj o 2-3 místo bylo mezi dvěna Jiříky a lépe z něj vyšel ten od Plzně a to Jirka Mandaus CYKLOSERVEX DURATEC.Bronz tedy pro JS z SK JT.
V mladší kat.M40 se také tvrdě bojovalo a tři adepti spolu jezdili až do poloviny závodu ve složení náš Ivo Kovářik,Pavel Balák ACS Drak Vrbno a další Ostravák Tomáš Galuška Baník Ostrava.Z této trojice nejprve odpadl Tomáš a o vítězství se rozhodovalo mezi skvěle jezdící dvojici Ivo a Pavel.Vítězství si nakonec vydobyl náš Ivo,který využil malého zaváhání Pavla a ten už ztrátu nedojel a snad se také brzo smířil s druhým místem.
V kat. M30 bylo vítězství tentokrát zcela jasné hned od prvního okruhu.Vlasťa Mlynář ACS Drak Vrbno neměl konkurenci a bezchybnou jízdou s velkou převahou zvítězil.Na druhém místě pak také osamoceně dojel domácí závodník a hlavní organizátor celého poličského klání Ondřej Semerád Prima Polička.Třetí místo vybojoval po delší pauze jedoucí svůj první závod sezóny Rudolf Špicar Cyklo Špicar Jilemnice před zle dotírajícím Karlem Šestákem Redpoind Teplice nad Metují.