Heslo

Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
5.závod GP MTB Rydultowy-Polsko.Jirka Sedláček   14.6.2010 12:51:28
Na další závod seriálu GP jsme vyjížděli po noční bouřce s očekáváním blátivého terénu.

Start byl tentokrát přímo v areálu sportovních hřišť v centru Rydultow.Trať v lesních částech byla celkem suchá,ale kolem rybníka z obou stran byla voda vylitá a tak se jezdilo pořádnými brody.
Hned od prvních kategorijí se našim závodníkům dařilo a zbírali jsme stupně vítězů.

V kat.předžáků skončil Martin Jančík na 3.místě.
V kat.ml.žáků měl Vojta Voznička silnou konkurenci,které se však nezalekl a vybojoval 2.místo.
V kat.st.žáků stylem start-cíl vydrtil Vašek Prejda všechny soupeře.
To jeho sestra Maruška se pěkně zapotila.Musela bojovat až do samého cíle naplno,přetahovala se ve vedení se svými soupeřkami,ale nakonec se jí podařilo zvítězit.
Pak nastoupil ke svému prvnímu zahraničnímu startu Kája Svrčina v kat.kadetů.Statečně bojoval a skvělým závěrem se postavil na 3.místo.
V kat.mástrů A a B vybojovali Ivo a Jirka první místa.
Muži elita startovali jako poslední na 10 okruhů.Tady si skvěle vedli David Kovářik 2.místo a Roman Kubica 3.místo.

Tím jsme se všichni dostali na stupně vítězů a byli tak nejúspěšnějším týmem dne.

XTB Brušperk-Tomáš Matera.Jirka Sedláček   12.6.2010 18:36:27
Tak jsem se jednou zůčastnil závodu jako divák.Vyjel jsem si na kole do Brušperku podívat se na triatlon.

Počasí až moc teplé,ale kdo by nadával po těch deštích.
Stovka účastníků si to rozdala na tratích 0,8-23-4,5.

Vítězem se stal náš odchovanec jinak čerstvý mistr ČR akademiků Tomáš Matera jezdící za InSPORTline Triatlon Team Opava.
V ženách potvrdila skvělou formu také naše odchovankyně Lucka Materová InSPORTline Triatlon Team Opava a s přehledem zvítězila.Gratulace pro oba a držím palce na příští týden kdy se jede ME ETU v terénním triatlonu XTT na Myjavě,Slovensko.

Školní liga 5.závod.Jirka Sedláček   12.6.2010 17:40:09
Konečně se jelo za sucha a při pěkném vedru.
Ještě v 17 hod.kdy je start ŠL se teplota držela na 27°C.

Okruh mohl být prodloužen a pozměněn což si většina závodníků pochvalovala a především ti nejmenší,protože měli dost času na probojování se na lepší pozice při jednom okruhu.

Naše účast byla znovu početná 11 závodníků a také stupně vítězů byly hojné.

Vítězství ve svých kategorijích si na své konto připsali Vašek,Tomáš a Viky.Druhé místa vybojovali Maruška,Vojta a Robin.Třetí místo pak Karel.Ostatní pak mají už jen krůček k bedně.Všem ještě jednou gratuluji !!

Bike Vysočina.Tomáš Nováček 5.místo !Jirka Sedláček   11.6.2010 23:01:00
Třídenní zápolení bajkerů se odehrávalo v Novém Městě na Moravě.Závod ČP byl zařazený do UCI S1.

V pátek po příjezdu do místa lyžařského areálu jsme si projeli trať a v pozdním odpoledni jsme sledovali kvalifikaci a závod ve sprintu.Krásný teplý a slunečný den byl velice příjemný.
Sprint přenášela ČT4.a obří obrazovka přímo před tribunou nám umožnila sledovat celou trať.Taky jsme něco nafotili a je to v sekci AKCE.

Sobotní den byl jako vymalovaný,trať suchá a teplota šla rychle nahoru.Z našich závodníků vyrazil na trať jako první v kat.žáků Vašek.Jeho 8.místo je zatím nejlepší umístění v ČP této sezóny a doufám,že forma půjde ještě nahoru.

Ve skvělé formě se ukázal Tomáš v kat.kadetů.Šlape na paty už těm nejlepším a jeho krásné 5.místo je skvělé!Poctivým tréninkem jde jeho forma pěkně nahoru.Tak doufám,že na mistráku to vyvrcholí.

V kat.juniorů zajel Viky 18.místo,když startoval z poslední řady balíku a Marek s žaludečními problémy vyjel 28.místo.

Pak už jsme se společně podívali na ženy a elitní muže.Fotky z těchto kategorijí si také můžete prohlédnout v sekci AKCE.

My jsme po závodech odjížděli domů,ale v neděli závody pokračovali maratónským závodem.Vše najdete na www.bikevysocina.cz.

Žádost o pomoc při zajištění závodu Velká cena Ostravy v triatlonu   10.6.2010 22:42:04
Pořadatel Velké ceny Ostravy v triatlonu, SK Jiří Team ostrava a Moravskoslezský krajský triatlonový svaz se tímto obrací na ty členy SK Jiří Team, cyklisty, kamarády a fandy naších závodů, kteří sami závod nepojedou, s prosbou o pomoc při organizaci a zajištěni tohoto závodu.
Vzhledem k zařazení do ČP Age Group očekáváme větší počet strtujících než obvykle a každá nápomocná ruka při stavbě depa, trati a zajištění křižovatek bude vítaná.
Krom občerstvení, bidonu s ionťákem a drobného dárku našeho sponzora Vásbude jistě těšit pomoc při zajištění dalšího ročníku tohoto úspěšného závodu.
Prosím zájemce o přihlášení na adresu hana.materova@seznam.cz, jiriteam@seznam.cz, nebo na místě v 7:00 v den závodu.
Předem děkuje Rosťa Matera a Jirka Sedláček.
Změny v sekci ČLENOVÉ.Jirka Sedláček   8.6.2010 23:19:17
Protože se naše členská základna průběžně mění upravuji také sekci členové oddílu.

Jsou vymazáni ti kteří skončili,nebo přestoupili a noví členové jsou přidáni.

Také jsem přidal některým nějaké fotky.

Kdo bude chtít nějakou změnu v kolonce úspěchy,o mně,mail,ICQ atd. ať mi to pošle a já to přidám k jeho profilu.
To samé platí o článcích ze závodů.

Tvořte si své stránky.

Pánská jízda na bajcích.Jirka Sedláček   1.6.2010 14:30:45
Tentokrát bez dámského zastoupení -Lucka na triatlonu a Pavlína nemocná,jsme vyrazili na čtvrtý Slovenský pohár v Oslanech.

Čekal na nás těžký podmáčený terén,ale také sluníčko a dusno.Konečně jsme chytli první cyklistické opálení rukou a nohou.

V terénu se hodně běhalo,ale byly to krátké prudké úseky,které by se za sucha jezdili.Ovšem bláto bylo jílovité a s trávou zanášelo nejen šaltry,ale také průchod kolem brzd.
Někteří závodníci museli občas zastavit a tento nános odstranit,aby se jim točila kola.
My jsme se těmto potížím vyhli včasným přizdvednutím kola a tak jsme útočili na medajle.

První cenný kov v podobě bronzu vybojoval Vašek v kat.žáků.
Hned nato přidali mástři Ivo a Jirka stříbro a zlato.
Roman v kat.muži II.sice bramborový,ale na stupních a eura do kapsy.
Čtvrtý také skončil Tomáš Nováček v kat.kadetů.Ve stejné kat.druhý z Tomášů Jakl měl smůlu a defekt ho připravil o možnost zabojovat o stupně vítězů.

V kat.juniorů bojoval Viky o třetí místo,ale nakonec byl soupeř tentokrát lepší a toho byla z toho brambora.

Po vyhlášení následovala ještě tombola a za začínajícího deště jsme odjížděli domů.
Fotky v sekci AKCE.

Školní liga v polovině.Jirka Sedláček   31.5.2010 10:52:48
Čtvrtečním závodem se nám přehoupla školní liga do druhé poloviny.

Zatím se bojovalo vždy na blátivém terénu a nevypadá to nadějněji ani na další čtvrtek.To však neodrazuje závodníky a závodnice od jejich startu a početně jsou závody přibližně stejně obsazeny.

Z našich závodníků jsme mohli vidět na bedně Vaška,Robina,Káju a Vojtu.Ostatní jsou již velmi blízko.Aby si vychutnali ten pocit být mezi první trojkou mají před sebou zbylé čtyři závody školní ligy a na trénincích pro to uděláme vše co půjde!

Fotky jsou už v sekci AKCE.

Výsledky KP silnice Krnov.Jirka Sedláček   26.5.2010 10:37:47
Jsou tady výsledky našich závodníků ze silničního krajského přeboru v Krnově 22.5.

St.žáci 4.místo Vašek Prejda,kadetky 3.místo Alena Paliderová,kadeti 2.místo Tomáš Nováček a 4.místo Tomáš Jakl,junioři 4.místo Viktor Klos a 5.místo Marek Sedláček.Ženy 2.místo Lucka Nováková,masters D.10.místo Jiří Sedláček.

Krajský přebor časovka jednotlivců.Jirka Sedláček   26.5.2010 10:21:53
Již tradiční pořadatel a tradiční místo několika posledních ročníků YOGI reising team uspořádal v neděli KP v Rázové.Ráno při odjezdu z OV to vypadalo s počasím slibně,ale deset minut před startem prvního závodníka začalo pršet.Naštěstí to vydrželo asi jen hodinku a poté se mračna rozestoupila a zasvitlo sluníčko.Cesta rychle usychala a poslední startující pak dojížděli za sucha.Naše silné zastoupení vybojovalo tyto místa.

St.žáci 4.místo Vašek Prejda,kadetky 1.místo Alena Paliderová,kadeti 3.místo Tomáš Jakl,juniorky 3.místo Lucka Materová,junioři 3.místo Marek Sedláček,ženy 3.místo Lucka Nováková.