Heslo

Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
Předsilvestrovský cyklokros.Jirka Sedláček   30.12.2007 19:56:09
V Krnově již druhým rokem uspořádal "rodinný klan Ocásků" rozloučení se starým rokem pro všechny cyklisty.Mrazivé zimní počasí přivítalo asi dvacítku závodníků.Jelo se na zmrzlém podkladu a pěkně svižně. Sedum okruhů pro všechny kategorie.Po závodě všichni ochutnali skvělé štrůdly,které napekla paní Ocásková a zahřáli se svařeným vínem no a hlavně ještě "pokecali".Na fotkách,které nafotila Míša pak můžete vidět v sekci akce jaká atmosféra vládla během celého setkání.Výborná akce,která se musí zažít,tak doporučuji na příští rok!!
Příjemné prožití vánočních svátků.Jirka Sedláček   22.12.2007 00:06:58
Všem členům a všem příznivcům našeho SK JT přeji pěkné sváteční dny,užijte si volna v klidu a pohodě a do nového roku 2008 pevné zdraví,bezpečné kilometry,žádné defekty a spoustu vítězství!! Přeje Jirka.
Finále poháru Masters v cyklokrose.Jirka Sedláček   18.12.2007 22:18:07
Košumberk se stal znovu finálovým závodem ČP masters.Ve všech třech kat.se stali držiteli mistrovských dresů závodníci z Moravy.V kat.A.Zbyněk Ocásek mladší Goofy Ociz Team Krnov. V kat.B.Zbyněk Ocásek starší Goofy Ociz Team Krnov a v kat.C.Honza Baier Kolík Bohumín.Z našich závodníků se nejlépe umístil Ivo Kovařík na třetím místě,čtvrtý pak Jiří Sedláček a 18.Rosťa Hrachovina všichni v kat.B.
MČR ve fotografiích.Jirka Sedláček   17.12.2007 00:19:07
V sobotu proběhlo mistrovství ČR v cyklokrose kat.mládeže a žen.Na první fotky se můžete podívat v sekci akce.Krásnou zbírku pohárů s medajlí si přivezly Lenka Jaklová v kat.kadetky druhá ve finálovém závodě a celkově v ČP taky druhá,Pavlína Maráčková v kat.žen třetí celkově v ČP a družstvo žen ve složení Pavlína Maráčková,Míša Ištvánová a Lucie Nováková,které již potřetí v řadě za sebou vyhrály ČP družstev!! GRATULUJI!! Navíc v kat.kadetek obsadily naše dívky v družstvech krásné třetí místo ve složení Lenka Jaklová,Lucka Materová a Týna Ochmannová.
8.ČP v cyklokrose Česká Lípa.Jirka Sedláček   10.12.2007 16:48:25
Předposlední závod ČP se jel v České Lípě,kde chvílemi sněžilo a bylo dostatek bláta.Přesto byl terén sjízdný a celkem rychlý.Z našich závodníků se na stupně vítězů dostaly holky a to v kat.kadetek 3.místo Lenka Jaklová,v kat.žen a juniorek pak 3.místo Míša Ištvánová a 2.místo Pavlína Maráčková. Velký úspěch pak slavil za severní Moravu Staroveský Karel Nepraš TJ FM,který dokázal vystupňovat tempo a porazil své soupeře v kat.juniorů. Fotky jako tradičně v sekci akce a fotili Lenka,Míša,Marek a Jirka.
Hradec Králové -10.ČP masters v cyklokrose.Jirka Sedláček   5.12.2007 19:27:32
Hned v neděli po mistrovství ČR pokračoval ČP masters dalším závodem v Hradci Králové.Jelo se na staronové trati u rybníka Biřička,kde se již v minulosti závody konaly,avšak trať byla zčásti pozměněna.Hlavní pořadatel Robert Kolman s pomocníky připravili rychlou trať s minimálním převýšením.Počásí nezlobilo a chvílemi zasvitlo i sluníčko.Vložené závody mládeže a žen byly slabě obsazeny a tak nakonec startovaly najednou kadeti,kadetky,juniorky,ženy a masters C dohromady.Závod stylem start-cíl vyhrál kadet Marek Sedláček SK Jiří Team Ostrava,který dokázal porazit i čerstvého mistra ČR v kat.masters C. Honzu Baiera.Kadetky vyhrála Lenka Jaklová SK Jiří Team Ostrava,juniorky Míša Ištvánová SK Jiří Team Ostrava.V kat.žen se na start po dlouhé odmlce způsobené zdravotními problémy postavila Jana Kyptová loňská mistrně ČR.Závod vyhrála před Pavlínou Maráčkovou SK Jiří Team Ostrava,která však měla defekt předního kola a v rozhodujícím momentě ztratila kontakt na vítězku.V kat.masters C.zvítězil již zmiňovaný Honza Baier Kolík Bohumín před Jiřím Lehotským Fort Cyklo Špicar Jilemnice a Andřejem Misinou LKS Gosciencin Polsko.Na čtvrtém místě pak skončil Stanislav Petráš RockMachine Cyklomax.V kategorii masters A+B která startovala společně na 40 minut startovalo 21 závodníků. Áčko vyhrál čerstvý mistr ČR Vlastík Mlynář ACS Drak Vrbno před Tomášem Veselým ForEver a Viktorem Zapletalem Michelin MTB Team.Béčkaři zdatně proháněli své mladší soupeře a vítězem se stal "nezmar" Zbyněk Ocásek Goofy Ociz Team Krnov./celkově druhý za Mlynářem/.Na druhém místě skončil Ivo Kovařík SK Jiří Team Ostrava a třetí /smolař mistrovského závodu - pád a nedokončil v Kolíně/ Miloš Mayer CK Prima Polička. Na závěr startovala kat.muži elite a muži příchozí s juniory.Tady vyhrál tak jako v Kolíně Zdeněk Mlynář Max Cursor Ostrava,který se ještě doléčuje ze zranění a absolvoval tyto závody jako trénink.S blížícím se mistrovstvím ČR mu přejeme rychlý návrat jeho skvělé formy !! Fotky jako vždy v sekci akce -fotil Jirka a Marek ještě přibudou od Míši.
Mistrovství ČR v cyklokrose kat.Masters.Jirka Sedláček   2.12.2007 22:59:40
V Kolíně se v sobotu bojovalo o tituly mistrů ČR v cyklokrose.V kat. A. vybojoval Titul Vlastík Mlynář ACS Drak Vrbno,před Zbyňkem Ocáskem mladším Goofy Ocis Team Krnov a Tomášem Veselým For ever.V kat. B. zvítězil Martin Šíma Max Cursor Ostrava před Romanem Kadlecem On Road Olomouc a Zbyňkem Ocáskem starším Goofy Ocis Team Krnov. V kat. C. si mistrovský dres oblékl Honza Baier Kolík Bohumín,před Petrem Ejemem SKC Prostějov a Jiřím Lehotským Fort Cyklo Špicar Jilemnice. Zatím přikládám fotky do sekce akce a článek během týdne.
Lenka Jaklová vyhrála svůj první ČP.Jirka Sedláček   26.11.2007 10:50:36
V neděli pokračoval ČP mládeže v cyklokrose svým sedmým závodem v Náměšti na Hané na stejném místě jako v sobotu.Trať doznala menší změny,ale i nadále byla velmi těžká.Terén byl blátivý a tak se hodně běhalo.Skvěle si vedla naše Lenka Jaklová a Lucka Materová v kat.kadetek.Hned po startu se obě snažily vklínit mezi kluky a vybojovat dobrou pozici.Mezi děvčaty se pohybovaly na 3-4 místě.V druhém okruhu však Lenka za to vzala a plynulou bezchybnou jízdou se dotáhla až na vedoucí závodnici.V těžkém stoupání,které se běželo předběhla svou soupeřku a na konci výběhu měla již první metry náskoku.Na následujícím rovném úseku dokázala podstatně zrychlit a náskok okamžitě narůstal.V závěrečném okruhu Lenka zvyšovala svůj náskok a s převahou dvou minut vyhrála svůj první ČP!! Lucka pak na horském kole vybojovala pěkné čtvrté místo.V silně obsazené kat.kadetů vybojoval Marek Sedláček 13 místo.Ženy vyhrála Bára Bohatá TJ Slezan FM před naší Pavlínou Maráčkovou a Alenou Mlynářovou ACS Drak Vrbno. První fotky najdete v sekci akce.
Finále Oderského poháru v cyklokrose a 8.závod ČP masters.Jirka Sedláček   25.11.2007 23:43:49
Náměšť na Hané byla v sobotu i v neděli v obležení cyklokrosařů.Pod velením Romana Brandýse z Olomouce se uskutečnilo toto dvoudenní klání v pěkném prostředí přírodního amfiteátru vedle Náměšťského zámku.Skvěle připravená trať a zázemí pro závodníky /vytápěné stany,občerstvení,cisterna s vodou na mytí kol,příjemní pořadatelé/ to jsou aktiva, kterými se nemůže jen tak někdo pochlubit.Všem,kteří přiložili ruku k dílu patří dík !! V sekci akce jsou první fotky ze sobotního závodu.
Výsledky za rok 2007Tomas Matera   22.11.2007 18:03:30
Přidal jsem na stránky kategorii "Výsledky", jsou tam výsledky členů za rok 2007, zatím je to jen provizorně, ale už pracuju na vkládání přes redakční systém.