Heslo

Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
Velká cena GT85.Jirka Sedláček   27.11.2012 22:43:13
V sobotu 24.11. jsme pořádali předposlední závod Oderského poháru v cyklokrose a závod byl také 16. ČP másters.
Protože nastaly problémy s lokalitou pořádání a v Porubě nám nechtěli závod povolit, dohodli jsme se s Pavlem Neprašem, že závod uspořádáme ve Staré Vsi nad Ondřejnicí.
Trať jsme pozměnili a od čtvrtku byla připravená pro závodníky.
V den závodu vše vyšlo, počasí, organisace i občerstvení.
Vybojovali jsme tato umístění:
Ondřej Voznička 1.místo v náborovém závodě.
Vojta Voznička po pádu 5.místo v žácích.
Vašek Prejda 3.místo v juniorech.
Pavlína 1.místo v ženách.
Tomáš Jakl 4.místo v elitní kat.mužů.
Ivo 1.místo v kat.másters B. a Jirka 3.místo v kat.másters C.
Reportáž od Marušky.Jirka Sedláček   27.11.2012 10:03:00
Toi-toi cup –Milovice

V neděli 18.11.2012 se konal další český pohár v cyklokrosu a tentokrát v Milovicích.
Milovice byly do seriálu závodů zahrnuty poprvé. Trať vypadala tak, jak by měla pravá cyklokrosová trať vypadat. Krátké, rychlé výjezdy, schody, překážky, roviny, ale i krásné zatáčky. Do Milovic jelo tentokrát 7 zástupců našeho týmu.
Jako vždy odstartovali první kadetky a žáci. V kategorii kadetek nám závodila Maruška, která skončila na 8.místě. V žácích závodící Vojta obsadil krásné 11.místo.
Po těchto nejmladších kategoriích se na trať vydali kadeti a ženy. V kategorii kadetů sice nemáme žádné zástupce, ale nahradí nám to kategorie žen, kde o celkové pořadí v Českém poháru stále bojují Pavla s Luckou.
Závod se pro obě vyvíjel velmi slibně a nakonec dojela Lucka na 4.místě a Pavla na 6.místě.
Juniory jsme měli dva Vašek a Karel. Karel se celý závod držel na 3-4.místě na konci si to pohlídal a dojel si pro krásné 3.místo. Vašek si po zaváhání v poslední zatáčce dojel pro 13.místo a je to jeho nejlepší výsledek v letošní sezoně.
Tento závod byl vypsán i jako ČP masters. Ivo ovládl kategorii M40 a Jirka v kategorii M50 obsadil 4.místo.
Maruška.

Reportáž od Vaška.Jirka Sedláček   22.11.2012 09:23:54
V sobotu 17.11. se konal další díl Toi Toi Cupu.
Tentokrát se závodilo v Holých Vrších, které jsou známe náročnou tratí jak po stránce fyzické tak i po stránce technické.
První část konvoje vyrážela již v pátek ráno a proto jsme měli možnost projet si trať o den dříve. Druhá část jela s panem Svrčinou v sobotu brzo ráno.

Jako první startovali žáci a kadetky, kteří jeli svůj závod na 2 okruhy.
Maruška dokončila závod na pěkném 9.místě a Vojta na místě 10. načež ihned po dojezdu prohlásil „ který pták tuto trať mohl postavit“.
Druzí vyjeli do svého závodu kadeti a ženy. V kadetech zvítězil průběžný lídr seriálu Lukáš Kunt a v ženách suverénně Pavla Havlíková. Naše holky dokončily závod na 6. (Lucka) a na 8. (Pavla). Naštěstí stále drží první pozici v bodování družstev.
Poslední z našeho zastoupení se vydali na trať Junioři, kde po technických problémech musel půl kola běžet Karel Pokorný a tak už nemohl zasáhnout do boje o vítězství. O výhru si to tak rozdávali náš Karel a táborský Adam Ťoupalík, který nakonec v posledním kole a i v posledním stoupání utrhl našeho Karla a suverénně si dojel pro své první vítězství v kategorii juniorů. Karel nakonec tedy na místě druhém. Vašek po ne zcela povedeném startu dokončil závod na místě 16.
Dále je také třeba vyzdvihnout vzrůstající formu Jirky Petruše, který dokončil na místě 13. O příčku lepší byl další reprezentant vrbenského gymnázia Rosťa Brokeš.
Jinak bych k trati dodal, to že by už mohla dostat nějakých větších změn, aby to nebylo jen nahoru a potom dolů.
Vašek.

Kájovo tažení pokračuje.Jirka Sedláček   21.11.2012 21:51:09
Jezdit v repre dresu a vyjet na závody světového poháru do zahraničí to je motivace nejen pro našeho Káju. Vše je však podloženo výsledky a ty Kája teď má.
Dalším skvělým výsledkem na již 10.ČP na nejtěžší domácí trati v Holých Vrších Kája potvrdil, že patří do naší domácí špičky juniorů a že se s ním před mistrovstvím ČR musí počítat. Od začátku závodu jezdil aktivně na špici peletonu a od vítězství jej dělilo jen 27 vteřin.
V žácích pak Vojta vybojoval 10.místo, Maruška v kadetkách 9.místo.
V kat.žen nejela nachlazená Káča a tak body do soutěže družstev sbíraly za 6.místo Lucka a Pavlína za 8.místo.
Náš druhý junior Vašek skončil na 16.místě.
Lucka v Praze na bedně!Jirka Sedláček   21.11.2012 12:16:50
Z Kolína jsme se přesouvali na 9.ČP v cyklokrose do Prahy až ráno.
Po hodině jízdy jsme byli na místě v Řepích u bikrosové trati, kde v jejím okolí byla připravená trať pro cyklokrosaře. Ta doznala menších úprav a pro diváky byla pěkně přehledná. Obloha byla zatažená a teplota kolem 7°C, terén vlhký, ale moc se nelepil.

Skvělého úspěchu dosáhla Lucka, když vybojovala mezi ženana po čtyřech čtvrtých místech krásné třetí místo!

Výsledky ostatních :
Žáci - Vojta 8.místo z 30 startujících.
Kadetky - Maruška 10.místo.
Ženy - Lucka 3.místo, Pavlína 5.místo, Káča 10.místo.
Junioři - Kája 6.místo, Vašek 13.místo.
Mástři M40 - Ivo 2.místo.

8.ČP v cyklokrose. Kája 3.místo !Jirka Sedláček   20.11.2012 08:39:47
Po třitýdenní pauze, ale pouze pro pořádání českého poháru, se znovu pokračovalo a to v Kolíně v sobotu 10.11..

V prostředí borovicového lesoparku s písčitým podložím za sucha a teploty kolem 9°C jsme vydolovaly jeden bronz a děvčata se ujala znovu vedení v družstvech.
Poprvé na ČP startovala Káča Matějíčková, naše posila v kat.žen a vedla si velmi dobře, skončila na 12.místě !
Další výsledky :
Žáci - Vojta 13.místo.
Kadetky - Maruška 8.místo.
Junioři - Kája 3.místo a Vašek 19.místo.
Ženy - Lucka 5.místo, Pavlína 10.místo a Káča 12 místo.

POZOR ! ZMĚNA !Jirka Sedláček   14.11.2012 08:53:59
Páteční tělocvična začíná už v 17:00 hodin !!
Každý pátek od 17:00 do 19:00 hodin.
Přijdou také nové cvičitelky !!
Landek cross. Ostrava.Jirka Sedláček   13.11.2012 18:33:27
V neděli 4.11. se pokračovalo již 6.závodem Oderského poháru a 11.závodem ČP mástrů v areálu hornického muzea. Závod pořádal TJ Baník Ostrava za účasti 90 startujících.

Také tady se závodilo na suché trati a závodníci bojovali o vítězství až do posledních metrů.
Závod hlavní kat.mužů elite, juniorů a mástrů byla velmi dramatická.
Od startu určovali tempo naši závodníci junior Kája a eliťák Tomáš. Odskočili všem ostatním a drželi si potřebný náskok. Za nimi jezdila skupinka 6-8 závodníků, kde byli znovu naši Marek, Ivo, Vašek a Viktor.
Pole závodníků se dělilo díky defektům, které postupně postihli Vaška a Marka, také pádům díky nim Viktor vzdal.
Defekt postihl v závěru závodu také Káju, ale ten již jezdil s náskokem sám na čele.
Tomáše dostihli dva závodníci kat.mástrů s kterými jezdil do posledního kola.
V posledním kole nastoupil Emil Hekele ZEKOF Team Loštice a podařilo se mu dostihnout Káju a dokázal těsně zvítězit v celkovém pořadí.